Kruczkowy Konkurs Mikołajkowy. Weź udział i zgarnij 500 zł!

Stało się! Ogłaszamy pierwszy mikołajkowy konkurs dla czytelników portalu kruczek.pl. Do zgarnięcia nagroda pieniężna w wysokości 500 złotych!

Na czym polega konkurs?

Lubisz pisać? Interesujesz się tematyką społeczną, prawną lub ekonomiczną? Stwórz dla nas tematyczny tekst i wyślij go na adres kontakt@kruczek.pl. Jedyne o czym musisz pamiętać to to, że Twoje dzieło nie może mieć mniej niż 700 słów. No i oczywiście musi być całkowicie Twoje!

Kto wygra?

Zwycięży osoba, której tekst po publikacji będzie cieszył się największym zainteresowaniem spośród innych prac konkursowych. Więcej na ten temat znajdziecie w regulaminie konkursu.

O czym mogę pisać?

Absolutnie o wszystkim! Jedynym ograniczeniem jest charakter naszego portalu. Nie jest istotne, czy napiszesz coś na luzie lub poruszysz ciężki społecznie temat. Jeżeli chcesz możesz nawet „trzasnąć” kilkustronicowy esej. Pamiętaj tylko, by Twój artykuł obracał się w tematyce prawniczej lub ekonomicznej.

Od kiedy i do kiedy mogę wysłać pracę konkursową?

Konkurs startuje już 6 grudnia (Mikołajki) 2018 roku o godzinie 24:00 i będzie trwać równo miesiąc. Odbieranie i zliczanie prac zakończy się ostatecznie 6 stycznia 2019 roku o godzinie 23:59.

Kiedy będą wyniki?

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 stycznia 2019 roku w godzinach wieczornych.

UWAGA! Regulamin konkursu dostępny pod tym linkiem.