Fundacja rodzinna: budowanie dziedzictwa na przyszłość – zgłęb temat w naszych artykułach!

Przejdź do artykułu

O nas

Jesteśmy miłośnikami prawa i technologii, którzy dzielą się swoją pasją i wiedzą. W naszym zespole znajdują się zarówno doświadczeni prawnicy, zapewniający wysoką jakość udostępnianych treści, jak również studenci i aplikanci będący na początku swojej zawodowej ścieżki. Całość uzupełniają specjaliści z obszaru IT, biznesu i marketingu. Mieszanka doświadczenia i wiedzy oraz ambicji i zapału do pracy pomaga tworzyć nam to wyjątkowe miejsce w sieci.

Ideą, która nam przyświeca jest zwiększanie świadomości prawnej społeczeństwa. Prawo dotyczy każdego z nas i towarzyszy nam na każdym etapie życia. Wiedza o nim przydaje się na co dzień, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Poznawanie prawa nie musi być nudne i trudne.

Pokazujemy to na naszym portalu, na którym staramy się przekazywać informacje w przystępny sposób, zachowując najwyższy poziom merytoryczny. Znajdziecie u nas porady prawne, analizy obowiązujących przepisów oraz orzecznictwa, newsy, a także wywiady i felietony.

Naszym celem jest także zwiększenie bezpieczeństwa obrotu prawnego. Realizujemy go poprzez Generator Umów i Dokumentów. Jest to praktyczna aplikacja, dzięki której w kilku krokach możecie stworzyć profesjonalny dokument dostosowany do Waszych potrzeb, np. umowę najmu mieszkania, czy wezwanie do zapłaty. W tej chwili udostępniliśmy Wam ponad 80 bezpłatnych wzorów umów. Wszystkie z nich przygotowane są przez doświadczonych specjalistów z dziedziny prawa.

Szukasz pracy w branży prawniczej?
Sprawdź na Law.Career