Dołącz do Akademii Kruczka!

Witaj w procesie rekrutacyjnym Akademii Kruczka.

Postaramy się jak najsprawniej przeprowadzić Cię przez proces rekrutacji. Aplikacja składa się z trzech kroków.

KROK I

Prosimy Cię o dokładne zapoznanie się z regulaminem programu i poprawne wypełnienie kwestionariusza zgłoszeniowego, który zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail.

KROK II

Kiedy formularz pojawi się na Twojej poczcie elektronicznej, prześlij go na adres akademia@kruczek.pl. Do maila poza formularzem załącz artykuł będący próbką Twoich umiejętności. Jego temat może być dowolny, pamiętaj tylko by pozostawał w sferze prawa lub biznesu. Ważne jest również by tekst próbny składał się z min. 700 słów. Jest to optymalny rozmiar pracy, który pozwala na poprawną weryfikację i ocenę kunsztu pisarskiego. Próbka Twojego talentu zostanie oceniona pod względem merytorycznym oraz językowym przez naszych rekruterów.

KROK III

Po pozytywnej ocenie Twojego formularza oraz artykułu próbnego, nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą, aby ustalić termin spotkania na żywo*.  To już ostatnia prosta, do tego byś został członkiem naszego zespołu!

*lub wirtualnego, jeżeli jesteś spoza Warszawy, a Twój dojazd wiązałby się z trudnościami

CZEKAMY!

Rozpatrzymy dokładnie każdą aplikację i żadnej nie pozostawimy bez odpowiedzi. Nie możemy doczekać się Twojego zgłoszenia! Termin I edycji rekrutacyjnej kończy się z dniem 31 stycznia 2019 roku! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dokumenty:

Copy link