Tag: interes konsumentów

2 lipca 2019
Czy bez paragonu można reklamować lub zwrócić towar?
28 maja 2019
Jakość paliw w 2018 roku
Inspekcja Handlowa zbadała jakość paliw w 2018 r. Zakwestionowała 1,90 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców.
21 maja 2019
UOKiK ostrzega przed fałszywymi stronami oferującymi szybkie płatności
Oszustwa internetowe. UOKiK ostrzega przed fałszywymi serwisami pośredniczącymi w płatnościach. Bankowość internetowa - zadbaj o swoje bezpieczeństwo.
17 maja 2019
Zaproszenia na pokaz garnków – UOKiK nałożył karę
UOKiK nałożył karę na spółkę Smak i Zdrowie, która dzwoniła do konsumentów i zapraszała ich na pokazy garnków. Dlaczego działania te były nielegalne?
30 kwietnia 2019
Jak przedsiębiorca przeobrazi się w konsumenta – nowelizacja kodeksu cywilnego
Ochrona konsumencka rozszerzona. Czy przedsiębiorca przeobrazi się w konsumenta? Jakie zmiany wejdą w życie po nowelizacji kodeksu cywilnego?
26 lutego 2019
Ryanair i Wizz Air ukarane za politykę bagażową
Ryanair i Wizz Air ukarane. Czy wprowadzenie przez przewoźników opłat za duży bagaż podręczny jest niczym innym jak ukrytą podwyżką cen biletów?
8 października 2018
Wyroki sądowe: ochrona konsumentów
Telekomunikacja Internetowa, Ogród Zdrowia, VRM Group.- tych firm dotyczyły wyroki sądowe w sprawach decyzji UOKiK z zakresu ochrony konsumentów.
17 września 2018
Wyroki sądowe: ochrona konsumentów
Zapoznaj się z wyrokami sądowymi, które dotyczą spraw decyzji UOKiK z zakresu ochrony konsumentów. Dowiedz się więcej na Kruczek.pl