Tag: ubezpieczenie

17 sierpnia 2022
Ubezpieczenie samochodu - OC, AC, NNW, Assistance
Jakie ubezpieczenie samochodu możemy wybrać? Co warto wiedzieć na temat ubezpieczenia OC, AC, NNW czy Assistance? Dowiedz się więcej.
13 czerwca 2019
Przez pomyłkę rzuciłaś pracę w trakcie ciąży? Możesz naprawić ten błąd
Jak wygląda ochrona stosunku pracy w okresie ciąży? Czy jeśli kobieta, nie wiedząc, że jest w ciąży, rzuciła pracę, ma szansę naprawić ten błąd?
10 czerwca 2019
Zasada proporcji w umowie ubezpieczenia – czy taki zapis jest ważny?
Zasada proporcji w umowie ubezpieczenia. Im większa zapłata za polisę – tym proporcjonalnie wyższe świadczenie do uzyskania – czy taki zapis jest ważny?
7 czerwca 2019
Odpowiedzialność sprawcy wypadku za przyszłe skutki zdarzenia
Odpowiedzialność za przyszłe skutki wypadku - czyli jak zabezpieczyć się na przyszłość, nie znając jeszcze wszystkich kosztów związanych z wypadkiem?
27 marca 2019
Kolizja z pojazdem zarejestrowanym za granicą
Jak wygląda rozliczanie szkód spowodowanych przez kierującego pojazdem zarejestrowanym i ubezpieczonym w Polsce, a jak za granicą? Odszkodowanie
5 lutego 2019
Żądasz odszkodowania od ubezpieczyciela? Może śledzić cię detektyw!
Żądasz odszkodowania od ubezpieczyciela? Może śledzić cię detektyw. Sprawdź, dlaczego poszkodowani powinni spodziewać się takich nietypowych kontroli.
23 stycznia 2019
Odszkodowanie z OC dopiero po zapłacie na rzecz poszkodowanego
Jeśli poszkodowany zwróci się bezpośrednio do sprawcy o naprawienie szkody, zobowiązany będzie musiał mu zapłacić z własnej kieszeni. Odszkodowanie z OC
15 stycznia 2019
Odpowiedzialność za spowodowanie wypadku na stoku narciarskim
Jazda na nartach staje się coraz bardziej popularna. Sport ten jest niestety obarczony dużym ryzykiem wypadku. Jak wygląda odpowiedzialność za szkody?
14 stycznia 2019
Poślizgnięcie na hotelowym basenie. Kto odpowiada za szkodę?
Jak kształtuje się odpowiedzialność za szkodę w przypadku wypadku na hotelowym basenie. W jaki sposób można uzyskać odszkodowanie?
2 stycznia 2019
Zalanie mieszkania. Kto odpowiada? Jak uzyskać odszkodowanie? Czy sąsiad może bezkarnie zrobić potop?
Zalane mieszkanie? Sprawdź kto odpowiada i dowiedz się jak najszybciej uzyskać odszkodowanie. Czy warto inwestować w ubezpieczenie mieszkania?