Tag: umowa sprzedaży

7 czerwca 2019
Rękojmia przy sprzedaży - cechy, pojęcie, funkcja
Rękojmia przy sprzedaży stanowi obok gwarancji najważniejsze z uprawnień, które przysługują kupującemu w razie, gdy rzecz, którą zakupił, okaże się wadliwa.
5 czerwca 2019
Gwarancja przy sprzedaży – cechy, pojęcie, funkcja
Gwarancja przy sprzedaży stanowi obok rękojmi najważniejsze z uprawnień, które przysługują kupującemu w razie, gdy rzecz, którą zakupił, okaże się wadliwa.
15 maja 2019
Umowa sprzedaży. Wzór umowy sprzedaży - Generator Umów
Umowa sprzedaży – wzór. Co powinna zawierać profesjonalna umowa sprzedaży? Wejdź i dowiedz się jak napisać umowę sprzedaży!
10 grudnia 2018
Sprzedaż na próbę - cechy, pojęcie, funkcja. Encyklopedia Prawa
Chcesz coś sprzedać a klient się wacha? Jesteś konsumentem i chcesz poznać swoje prawa? Sprawdź czym jest sprzedaż na próbę.
13 sierpnia 2018
Umowa konsensualna – wszystko, co musisz o niej wiedzieć
Pojedyncza i z pozoru nieskomplikowana umowa staje się nośnikiem wielu norm o różnym źródle, z których nierzadko strony nie zdają sobie sprawy. Sprawdź, kiedy umowa staje się skuteczna. Wszystko co musisz wiedzieć o prawidłowo skonstruowanej umowie konsensualnej na kruczek.pl
23 lipca 2018
Bezskuteczność czynności prawnej - czy nabywca może stracić to, co kupił?
Nie jest trudno zostać właścicielem jakiejś rzeczy. Czy tak łatwo nabytą rzecz można równie łatwo stracić? W pewnych sytuacjach tak. Sprawdź, w jakich!
11 czerwca 2018
Jak sprzedać nieruchomość rolną?
Przepisy dotyczące zbycia nieruchomości rolnej są obecne w ustawie o kształtowaniu ustroju rolnego. Posiadasz grunty rolne i zamierzasz je sprzedać? Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi warunków zbycia nieruchomości rolnej. Zapraszamy do artykułu.
16 marca 2018
Alfabet prawa: S jak sprzedaż