Fundacja rodzinna: budowanie dziedzictwa na przyszłość – zgłęb temat w naszych artykułach!

Przejdź do artykułu

Zleć w prosty sposób sprawę odpowiedniemu prawnikowi

Wypełnij formularz, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces
Do formularza
Formularz - konsultacja

Formularz konsultacji

Przebieg konsultacji

Wypełnij formularz
Uzyskasz odpowiedź z wyceną
Opłać konsultację
Rozpocznij współpracę z prawnikiem

FAQ

W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie odpowiedzi na naczęściej zadawane pytania dotyczące naszych usług. Jeżeli nie rozwieją one Twoich wątpliwości, skontaktuj się z nami.
Jak przebiega proces porady prawnej on-line?

Po przeprowadzeniu analizy Twojej sprawy konsultant przedstawi Ci ofertę usług współpracującego z nami prawnika wraz z wyceną. Jeśli zaakceptujesz przedstawioną przez nas ofertę i opłacisz zamówienie Twój prawnik niezwłocznie rozpocznie pracę dla Ciebie.

Kto może skorzystać z naszych usług?

Świadczymy usługi zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Dzięki rozbudowanej sieci współpracujących z nami kancelarii prawnych i prawników freelancerów jesteśmy w stanie zorganizować obsługę najwyższej jakości dla sprawy z każdej dziedziny prawa.

Ile kosztuje porada prawna?

Koszt prowadzenia każdej sprawy ustalany jest indywidualnie i zależy od stopnia jej skomplikowania. Sama wycena sprawy jest bezpłatna.

Formularz wypełniony, kiedy dostanę ofertę z wyceną?

Świetnie! Odpowiedź wraz z wyceną otrzymasz w przeciągu 24h.

Zaakceptowałam proponowaną wycenę? Co dalej?

Po akceptacji przedstawionej przez nas oferty otrzymasz od nas fakturę lub rachunek. Po zaksięgowaniu wpłaty niezwłocznie skontaktuje się z Tobą prawnik przydzielony do Twojej sprawy i rozpocznie pracę dla Ciebie.

Kto świadczy usługi pomocy prawnej na rzecz naszych klientów?

Współpracujemy z wykwalifikowanymi prawnikami z całej Polski. Dzięki zbudowanej sieci partnerskich kancelarii o różnym profilu specjalizacji jesteśmy w stanie zorganizować pomoc prawną w nawet najbardziej skomplikowanych sprawach, niezależnie od lokalizacji klienta.

Szukasz pracy w branży prawniczej?
Sprawdź na Law.Career