Tag: regulamin

28 czerwca 2019
Umowa z bukmacherem a klauzule niedozwolone
Umowa z bukmacherem a klauzule niedozwolone. Czy istnieje zakaz stosowania w tego typu umowach tzw. klauzul abuzywnych (naruszających prawa słabszej strony)
5 lutego 2019
„Urban Legends” prawa autorskiego
Problematyka prawa autorskiego dotyka w jakimś stopniu każdego z nas, szczególnie teraz, w dobie internetu na masową skalę udostępmniamy różne materiały.
23 stycznia 2019
"Zróbmy sobie fotkę i wrzućmy ją na..." - Prawo do zdjęć na Instagramie
Czy zdjęcie udostępniane na Instagramie jest w jakikolwiek sposób chronione prawem? Warto znać regulamin portalu, a co za tym idzie - swoje prawa.
16 stycznia 2019
Kruczkowy Konkurs na najlepszy artykuł przedłużony! Weź udział i zgarnij 500 zł!
Rusza pierwszy Kruczkowy Konkurs. Każdemu z pewnością po świętach przyda się konkretny zastrzyk gotówki. Napisz dla nas i wygraj 500 zł!
18 lipca 2018
Prawo, które na zawsze zmieniło świat futbolu
Dowiedz się więcej o prawie, które na zawsze zmieniło świat piłki nożnej. Prawo Bosmana, bo o nim mowa, jest w piłce nożnej prawem zawodnika do wolnego transferu. W praktyce oznacza to możliwość odejścia z klubu za darmo po zakończeniu kontraktu i swobodę decydowania o przynależności klubowej.
25 maja 2018
Wojewoda: Nakaz posiadania butów z białą podeszwą niezgodny z Konstytucją
Regulamin sali gimnatycznej to dokument będący przejawem prawa miejscowego, które przed wejściem w życie musi być skontrolowane przez wojewodę. Chcesz wiedzieć, czy nakaz posiadania butów z białą podeszwą na sali gimnastycznej jest w zgodzie z prawem? Zajrzyj na kruczek.pl