Tag: koronawirus

10 lipca 2020
Dotacje na kapitał obrotowy dla średnich przedsiębiorstw
Dotacje na kapitał obrotowy dla średnich przedsiębiorstw - kto skorzysta z pomocy? Na jakie dofinansowanie można liczyć? Sprawdź szczegóły!
3 lipca 2020
Powrót koncertów. Od kiedy wracają imprezy plenerowe?
Przed nami kolejny etap znoszenia obostrzeń, czyli powrót koncertów i innych większych imprez plenerowych. Co się zmieni?
26 czerwca 2020
Co zawiera tarcza antykryzysowa 4.0?
Jakie usprawnienia i formy pomocy dla polskiej gospodarki zawiera tym razem tarcza antykryzysowa 4.0? Dowiedz się więcej na ten temat.
23 czerwca 2020
Wakacje za granicą a koronawirus
Wakacje za granicą a koronawirus -gdzie będzie można pojechać i jak wygląda polityka biur podróży na wakacje podczas pandemii?
1 czerwca 2020
Tarcza antykryzysowa 4.0 - co zawiera projekt?
Co zawiera tarcza antykryzysowa 4.0? Na jaką pomoc mogą liczyć obywatele oraz przedsiębiorcy? Dowiedz się więcej na ten temat.
29 maja 2020
Koronawirus a najem w Polsce
Koronawirus a najem - jak koronawirus wpłynął na najem mieszkań w Polsce? Dowiedz się więcej na ten temat na Kruczek.pl!
27 maja 2020
IV etap znoszenia obostrzeń - co zmieni się od 30 maja?
IV etap znoszenia obostrzeń - co zmieni się od 30 maja? Gdzie będą nadal obowiązywać maseczki? Sprawdź szczegóły!
26 maja 2020
Wznowienie biegu terminów procesowych i sądowych
Poza otwarciem restauracji czy salonów fryzjerskich „odmrożono” również działalność sądów. Nastąpiło więc wznowienie biegu terminów procesowych. Jak wygląda to w praktyce?
20 maja 2020
Koronawirus. Nowe zasady dla restauracji
Koronawirus - Nowe zasady dla restauracji. Co się zmieniło? Z kim możemy zjeść posiłek w restauracji? Dowiedz się więcej.
19 maja 2020
Obowiązek kwarantanny. Czy rodzina chorego na koronawirusa musi przejść kwarantannę?
Czy rodzina chorego na koronawirusa musi przejść kwarantannę? Kto ma obowiązek kwarantanny? Dowiedz się więcej na ten temat.
1 2 3 7