Tag: generator umów

30 września 2019
Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości – na co zwrócić uwagę?
Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości. Jak napisać umowę przedwstępną sprzedaży nieruchomości? Jakie elementy powinna zawierać?
18 lipca 2019
Umowa zbycia udziałów w spółce z o.o. Wzór umowy zbycia udziałów w spółce z o.o. - Generator Umów
Zbycie udziałów w spółce z o.o. to sprzedaż, darowizna lub zamiana, której przedmiotem jest udział. Czym jest umowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o.?
15 lipca 2019
Umowa o wykonanie prac remontowych. Wzór umowy o wykonanie prac remontowych - Generator Umów
8 lipca 2019
Wzór umowy o dzieło. Co powinna zawierać umowa o dzieło?
Umowa o dzieło – czym różni się od umowy o pracę i zlecenia? Co warto wiedzieć o umowie o dzieło i jak ją napisać? Wejdź i sprawdź wzór umowy o dzieło! | kruczek.pl
1 lipca 2019
Umowa zlecenia. Wzór umowy zlecenia – Generator Umów
Umowa zlecenia. Tutaj dowiesz się, co warto o niej wiedzieć i jak ją prawidłowo napisać. W treści znajdziesz także profesjonalny wzór umowy zlecenia.
24 czerwca 2019
Umowa o pracę. Wzór umowy o pracę - Generator Umów
Umowa o pracę – wzór. Jak dobrze napisać umowę o pracę? Jaka powinna być jej froma i treść? Kliknij i sprawdź profesjonalny wzór umowy o pracę!
15 maja 2019
Umowa sprzedaży - profesjonalny wzór wraz z omówieniem prawnika
Umowa sprzedaży – wzór. Co powinna zawierać profesjonalna umowa sprzedaży? Wejdź i dowiedz się jak napisać umowę sprzedaży!
14 maja 2019
Klauzula salwatoryjna – czyli jak utrzymać umowę pomimo jej częściowej nieważności?
Klauzula salwatoryjna - bardzo pomocna klauzula przy częściowo nieważnej umowie. Czym jest klauzula salwatoryjna i dlaczego warto ją umieszczać w umowie?
29 marca 2019
Umowa użytkowania
Umowa użytkowania jest uregulowana w kodeksie cywilnym. Dowiedz się więcej na temat przepisów prawnych regulujących ten rodzaj umowy. | kruczek.pl
10 grudnia 2018
Czym jest sprzedaż na próbę?
Chcesz coś sprzedać a klient się wacha? Jesteś konsumentem i chcesz poznać swoje prawa? Sprawdź czym jest sprzedaż na próbę.