Tag: polecane

10 lipca 2020
Dotacje na kapitał obrotowy dla średnich przedsiębiorstw
Dotacje na kapitał obrotowy dla średnich przedsiębiorstw - kto skorzysta z pomocy? Na jakie dofinansowanie można liczyć? Sprawdź szczegóły!
3 lipca 2020
Powrót koncertów. Od kiedy wracają imprezy plenerowe?
Przed nami kolejny etap znoszenia obostrzeń, czyli powrót koncertów i innych większych imprez plenerowych. Co się zmieni?
30 czerwca 2020
Ważne terminy związane z II turą wyborów prezydenckich
Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się 12 lipca. Obowiązywać będą takie same procedury co w poprzednim głosowaniu. O jakich datach trzeba pamiętać, szczególnie na urlopie?
26 czerwca 2020
Co zawiera tarcza antykryzysowa 4.0?
Jakie usprawnienia i formy pomocy dla polskiej gospodarki zawiera tym razem tarcza antykryzysowa 4.0? Dowiedz się więcej na ten temat.
23 czerwca 2020
Wakacje za granicą a koronawirus
Wakacje za granicą a koronawirus -gdzie będzie można pojechać i jak wygląda polityka biur podróży na wakacje podczas pandemii?
22 czerwca 2020
Publikacja zdjęć członków rodziny - wyrok sądu
Kiedy publikacja zdjęć członków rodziny jest zabroniona? Co za to grozi? Sprawdź, co w tej sprawie orzekł sąd
15 czerwca 2020
Urlop wypoczynkowy
Urlop wypoczynkowy jest jednym z podstawowych przywilejów każdego pracownika. Co trzeba wiedzieć na temat urlopu wypoczynkowego?
12 czerwca 2020
Narodziny dziecka – o jakich formalnościach trzeba pamiętać?
Niewątpliwie narodziny dziecka są bardzo istotnym momentem w życiu każdej rodziny. O jakich formalnościach trzeba pamiętać po urodzeniu dziecka?
5 czerwca 2020
Dodatek solidarnościowy - komu przysługuje?
Kto dostanie dodatek solidarnościowy? Jak go otrzymać? Jaka jest jego wysokość? Dowiedz się więcej na temat dodatku solidarnościowego.
3 czerwca 2020
Wybory prezydenckie 2020 - ustalono nowy termin
Kiedy odbędą się wybory prezydenckie 2020? W jaki sposób będzie odbywać się głosowanie - tradycyjnie czy korespondencyjnie? Dowiedz się więcej!
1 2 3 5