Prezenty dla prawnika na każdą kieszeń

Coraz bliżej święta... Szał przedświątecznych zakupów trwa w najlepsze. Prawnik też człowiek i zasługuje na to, by znaleźć jakiś drobiazg pod choinką. Nie musi to być nudne i oklepane pióro czy też droga aktówka. Poniżej kilka przykładów zabawnych, a jednocześnie niedrogich prezentów dla bliskich naszemu sercu mecenasów.

Dla wiecznego dziecka

Pluszowy miś może być ciekawą ozdobą kancelarii. Jest też fajnym prezentem dla dziecka z rodziny prawników (szczególnie, jeśli rodzice nie mają nic przeciwko, by latorośl poszła w ich ślady). Ucieszy też prawnika, w którym tkwi wewnętrzne dziecko. Bardzo ładnie wykonane zabawki znajdziemy w sklepie mobi-prawnik. Miś Toguś dostępny jest w dwóch kolorach. Może być ubrany w jeden z czterech rodzajów togi. Standardowy miś ma 30 cm wysokości, ale na specjalne zamówienie możemy otrzymać nawet 3-metrową maskotkę!

Dla kawoszy

Kubków dla prawników jest w internecie cała masa. Z różnego rodzaju napisami czy obrazkami. Nas najbardziej urzekł kubek dostępny w sklepie prawnicykochajainaczej. Napis nawiązuje do udostępnionych przesłuchań kandydatów do Sądu Najwyższego. Redakcja kruczek.pl nie odpowiada za rezultaty rozmów z klientami oraz kontrahentami prawnika, który pije kawę z takiego kubka podczas spotkania 😉

Dla sportowca

Szanujący się prawnik nawet śpi w todze. Są jednak sytuacje, w których odpowiedniejszy będzie bardziej wygodny strój. Prawnikowi lubiącemu uprawiać sport możemy sprezentować odpowiednią dla jego profesji koszulkę. T-shirt z nadrukowaną togą dostępny jest w sklepie Wydawnictwa Od.Nowa. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor żabotu i rozmiar. Dzięki takiemu prezentowi bliski Ci prawnik nie będzie musiał wszystkich informować o swojej profesji. T(oga)-shirt zrobi to za niego.

Dla studenta i aplikanta

Studia i aplikacja to czas, kiedy sporo się notuje, a jeszcze więcej się dźwiga. Dlatego przydatnym prezentem może się okazać zeszyt oraz ekologiczna, płócienna torba. Dzięki nadrukowi imitującemu okładkę akt sądowych student prawa lub aplikant poczuje się jak prawdziwy mecenas z krwi i kości. Zestawy dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: czerwonym (akta karne) oraz zielonym (akta cywilne). Te gadżety również są dostępne na stronie Wydawnictwa Od.Nowa.

Coś praktycznego

Jeśli mimo wszystko obawiamy się, że obdarowany prawnik może nie docenić żartu, w internecie łatwo znaleźć prezenty praktyczne, ale nadal niebanalne.

Dla często podróżującego mecenasa przydatne może być podróżne etui na koszulę. Do lekko usztywnionego pokrowca możemy zapakować nie tylko koszulę, ale również krawat. Tak przechowane ubranie przetrwa niewygniecione nawet najdłuższą podróż. Po dotarciu na miejsce koszula jest od razu gotowa do założenia. Etui zawiera również instrukcję składania ubrania tak, by nie pojawiły się na nim zagniecenia. Ten gadżet kupimy w sklepie mr-gadzet.pl.

Spinki do mankietów nie są może prezentem specjalnie wyszukanym. Jednakże umieszczony na nich napis na pewno spowoduje uśmiech na ustach obdarowanego prawnika. Na stronie galante.pl znajdziemy nie tylko te pokazane poniżej, ale również wiele innych "prawniczych" spinek do mankietów.

Książka wydaje się prezentem oklepanym. Wszystko zależy jednak od jej tematyki. Jeśli członkiem naszej rodziny lub bliskim znajomym jest prawnik, który dopiero wystartował z własną kancelarią i szuka sposobu dotarcia do klienta, na pewno doceni pozycję Rafała Chmielewskiego. Książka "Pamiętnik Adwokata. Skuteczny blog w nowoczesnej kancelarii prawnej" to poradnik, tłumaczący w przystępnych słowach, jak wykorzystać marketing prawniczy skutecznie i zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Pozycja dostępna jest między innymi w księgarni Gandalf.