Kategoria: Umowy

17 lutego 2020
Umowa przedwstępna – wzór, cechy, pojęcie i funkcja
Umowa przedwstępna – cechy, pojęcie, funkcja i wzór umowy. Czym jest umowa przedwstępna? Kiedy warto sporządzić umowę przedwstępną?
30 września 2019
Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości – na co zwrócić uwagę?
Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości. Jak napisać umowę przedwstępną sprzedaży nieruchomości? Jakie elementy powinna zawierać?
2 września 2019
Aneks - czyli jak wprowadzić zmiany do obowiązującej już umowy
Co zrobić, gdy podczas trwania umowy, strony chciałyby zmodyfikować jej treść? Co powinien zawierać prawidłowo sporządzony aneks do umowy?
26 lipca 2019
Umowa najmu okazjonalnego lokalu. Wzór umowy najmu okazjonalnego lokalu - Generator Umów
Umowa najmu okazjonalnego jest jednym z rodzajów umowy najmu lokalu mieszkalnego. Co powinna zawierać prawidłowo skonstruowana umowa?
18 lipca 2019
Umowa zbycia udziałów w spółce z o.o. Wzór umowy zbycia udziałów w spółce z o.o. - Generator Umów
Zbycie udziałów w spółce z o.o. to sprzedaż, darowizna lub zamiana, której przedmiotem jest udział. Czym jest umowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o.?
15 lipca 2019
Umowa o wykonanie prac remontowych. Wzór umowy o wykonanie prac remontowych - Generator Umów
8 lipca 2019
Wzór umowy o dzieło. Co powinna zawierać umowa o dzieło?
Umowa o dzieło – czym różni się od umowy o pracę i zlecenia? Co warto wiedzieć o umowie o dzieło i jak ją napisać? Wejdź i sprawdź wzór umowy o dzieło! | kruczek.pl
1 lipca 2019
Umowa zlecenia. Wzór umowy zlecenia – Generator Umów
Umowa zlecenia. Tutaj dowiesz się, co warto o niej wiedzieć i jak ją prawidłowo napisać. W treści znajdziesz także profesjonalny wzór umowy zlecenia.
24 czerwca 2019
Umowa o pracę. Wzór umowy o pracę - Generator Umów
Umowa o pracę – wzór. Jak dobrze napisać umowę o pracę? Jaka powinna być jej froma i treść? Kliknij i sprawdź profesjonalny wzór umowy o pracę!
14 czerwca 2019
Umowa najmu lokalu mieszkalnego. Wzór umowy najmu - Generator Umów
Umowa najmu lokalu mieszklanego. Co warto o niej wiedzieć? Jaka jest zależność między umową najmu a czynszem? Sprawdź profesjonalny wzór umowy najmu lokalu!